Każdy dzień to walka o lepsze jutro... Z Twoją pomocą, nasz syn ma szansę na sprawną przyszłość!

Tymoteusz Skiepko

Każdy dzień to walka o lepsze jutro... Z Twoją pomocą, nasz syn ma szansę na sprawną przyszłość!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0179523
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczne leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Tymoteusz Skiepko, 2 latka
Białystok, podlaskie
Ciężka zamartwica urodzeniowa
Rozpoczęcie: 18 Lipca 2023
Zakończenie: 19 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Dziękujemy za wsparcie, którego udzieliliście Tymusiowi! Jesteście naprawdę niesamowici! Wiemy, że dzięki intensywnej i wielopłaszczyznowej rehabilitacji synek osiągnie wiele. Każdy dzień zbliża go do samodzielności. Jego wola walki dodaje nam sił w tej trudniej sytuacji. Koszty rehabilitacji i leczenia przewyższają nasze możliwości, dlatego ponownie prosimy Was o pomoc!

Historia Tymka:

Tak bardzo czekaliśmy na pierwszy krzyk Tymusia, zwiastujący przywitanie ze światem. Zamiast niego była garść tragicznych informacji. Ciężka zamartwica urodzeniowa, a w konsekwencji dziecięce porażenie mózgowe...

Tymoteusz Skiepko

Zamiast czułych, bezpiecznych ramion mamy, synek trafił pod opiekę lekarzy i specjalistów, którzy zaczęli walkę o jego zdrowie i przyszłość! Tymek został poddany hipotermii selektywnej, aby ograniczyć destruktywne zmiany w mózgu. Niestety niedotlenienie sięgnęło wielu jego istotnych struktur. 

7 długich tygodni nasz maleńki synek przebywał w szpitalu. Każdy dzień był wielką niewiadomą, ale ani na chwilę nie straciliśmy nadziei. Wiedzieliśmy, że pomimo przeciwności musimy zrobić wszystko, by ratować zdrowie naszego dziecka. 

Tymoteusz Skiepko

Dzięki zaangażowaniu Tymka, pomocy naszych najbliższych i rehabilitantów synek osiągnął wiele, ale przed nim wciąż ogrom pracy.

Nasz kochany chłopiec zyskał ostatnio lepszą kontrolę nad główką i sprawniej operuje rączkami. Znacznie poprawiła się jego orientacja przestrzenna. Tymek je i pije samodzielnie bez potrzeby karmienia sondą. Niestety, nie chodzi i nie siedzi. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda się nauczyć go mówić. 

Nasz synek, mimo trudów i bólu, który musi znosić na co dzień, jest pogodnym i wesołym chłopcem, który chce poznawać świat.

Tymoteusz Skiepko

Życie z dziecięcym porażeniem mózgowym wcale nie musi być wyrokiem. Można zrobić tak dużo! Obecnie Tymek uczęszcza na wiele terapii i rehabilitacji. Odwiedza też specjalistów, takich jak neurolog, czy ortopeda. Oprócz tego potrzebuje zakupu siedziska terapeutycznego, gorsetu i kolejnych ortez. 

Trudno przewidzieć, jaka będzie przyszłość. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, ale wiemy jedno - dzięki Waszej pomocy możemy ratować nasze dziecko! Z całych sił prosimy, podaj nam dłoń, która pomoże uwolnić się z pułapki choroby. 

Magdalena i Marcin, rodzice

Tymoteusz Skiepko

➡️ Facebook - TYMUŚ TEAM - Licytacje na rehabilitację

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0179523
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki