UE gra dla WOŚP || VII Turniej IKSS WOŚP

IKSS UE
organizator skarbonki

Gorąco zapraszamy na siódmą już edycję Turnieju Piłki Nożnej IKSS – WOŚP, organizowanego przez Informację Kulturalno-Sportową Studentów. Jak co roku, zbieramy pieniądze na potrzebny sprzęt medyczny, a tegoroczna edycja poświęcona jest na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Kiedy i gdzie?
Turniej ten odbędzie się 10 stycznia 2016 roku o godzinie 10:00 w dobrze wszystkim znanym Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (przy ul. Kamiennej 35/37). Jeśli zatem chcecie w ciekawy sposób spędzić styczniową niedzielę to przybywajcie jak najliczniej, zapraszamy wszystkich, nie tylko studentów! Czeka na Was mnóstwo atrakcji sportowych i nie tylko, poza tym wiele przerywników podczas turnieju w postaci interesujących pokazów, występów, licytacji, loterii. Będzie także szansa na spotkanie kilku sławnych osób. Szczegółów nie będziemy zdradzać - cóż to by była za niespodzianka? Przyjdźcie i przekonajcie się sami! :)
Dołóż swoją cegiełkę do wspaniałej inicjatywy WOŚP i poczuj się lepiej pomagając innym! Fundusze zgromadzone podczas Turnieju zostaną w całości przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Do wspólnej zabawy i pomocy zaprasza
Informacja Kulturalno – Sportowa Studentów

Wsparli

30 zł

Monika

za makijaż
30 zł

WOŚP

Voucher na zabiegi
100 zł

JM

Obiad u Macieja Misia
10 zł

Kinga

10 zł

Olcia

70 zł

Michal Guzdziol

Przegubowi BANDYCI !!!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
45%
2 257 zł Wsparło 50 osób CEL: 5 000 ZŁ