Ultra 147 km dla Waldka

Agata
organizator skarbonki

Jak już zapowiadałam, w tym roku zamierzam przebyć swój pierwszy ultra dystans . Oczywiście cel jest prosty: dotrzeć do celu w wyznaczonym przez organizatorów czasie. By moje przygotowania nie były tylko żmudnym pokonywaniem kolejnych kilometrów, postanowiłam zmotywować się dodatkowo. Chcę komuś pomóc i zarazem zachęcić Was do otwarcia serca na potrzebę tej osoby.

Waldek jest chory na SM. Na szczęście odpowiednia rehabilitacja może mu pomóc  jak najdłużej zachować sprawność. To z kolei już trochę kosztuje, bo całe 2500 zł za 3 tygodnie turnusu rehabilitacyjnego. Spróbuję z Waszą pomocą zebrać pieniądze potrzebne na rehabilitację (właściwie połowe tej kwoty). Jeśli się uda, to będę miała (Waldek pewnie też) u Was duży dług wdzięczności i wstyd mi będzie nie dotrzeć do mety.

Dlaczego akurat Waldek: po pierwsze ujął mnie od pierwszego spotkania swym zaraźliwym optymizmem oraz uśmiechem na twarzy jak również pozytywnym  stylem bycia. Po drugie przez jego osobę chce przybliżyć Polakom problemy osób chorujących na stwardnienie rozsiane, uświadomić ich trudną sytuację i zwrócić uwagę na nierówności w ich traktowaniu.

Celem: jest oprócz zbiórki ,także nagłośnienie faktu, że Polska jest jedynym krajem w Europie, w którym czas trwania terapii SM jest odgórnie ograniczony - leczenie refundowane jest maksymalnie przez pięć lat. Leczenie powinno trwać tak długo, jak przynosi efekty. Nie można go ograniczać do pięciu lat ze względów proceduralnych czy wieku chorego, zwłaszcza, że nie ma to żadnego uzasadnienia medycznego

Zbieramy od dziś do 11 czerwca 2013. Liczy się każda, nawet ta najmniejsza kwota! Z góry dzięki! Razem możemy zdziałać więcej.

 

Wsparli

30 zł

Modercia :)

15 zł

Anonimowy Pomagacz

900 zł

Kręglarze :)

Pieniądze od kręglarzy grających dla Ciebie w Śremie 5 maja 2013 z życzeniami udanego turnusu. ;)
30 zł

Anonimowy Pomagacz

Będzie dobrze
15 zł

Anonimowa Pomagaczka

25 zł

Krzysztof Krysztofiak

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
98%
1 225 zł Wsparło 14 osób CEL: 1 250 ZŁ