Ultra 147 dla Waldka

Krzysztof Krysztofiak
organizator skarbonki

Do takich pomysłów nie trzeba mnie długo namawiać. Na apel Agaty odpowiedziałem błyskawicznie i tak stałem się częścią teamu, który na początku czerwca ruszy na trasę ultramaratonu ze Szczecina do Kołobrzegu.

Dystans to tylko jedno z czym będziemy się mierzyć. Najważniejszym celem wyprawy jest jednak stawienie czoła chorobie z którą zmaga się Waldek.

Waldek choruje na SM. Niestety chore są też przepisy, które ograniczają czas refundowania terapii do pięciu lat. Potem pacjent zdany jest tylko na siebie. Tutaj zaczyna się nasza akcja.

Chcemy zebrać kwotę potrzebną na opłacenie trzytygodniowego turnusu rehabilitacyjnego, który pozwoli Waldkowi na dłuższe zachowanie sprawności. Koszt całości to 2500 złotych. Tutaj do 9 czerwca z Waszą pomocą postaram się uzbierać połowę tej kwoty. Wychodzi niecała dycha za kilometr. Za jeden papierek z Mieszkiem I macie swój udział w całym kilometrze wspomnień i emocji z trasy oraz ogromny wkład w zdrowie Waldka. Takich rzeczy nie ma nawet w jednej z sieci telefonii komórkowej...;)

Tak jak każdy krok przybliży nas w czerwcu do mety, tak już dzisiaj każda wpłacona przez Was złotówka przybliża Waldka do jak najdłuższego zachowania sprawności.

Pomożecie?! Wiem, że mogę na Was liczyć

Relacje z przygotowań znajdziecie na www.sportoholik.pl

Wsparli

10 zł

aniakr

25 zł

Krzysztof Krysztofiak

X zł

kas

25 zł

agata1986

Najtrudniej zacząć...później już jakoś idzie:). Jest Nas dwoje na się pomaga więc 2% na start dla każdego z Nas. Powodzenia!
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymaj się Waldek. Brawa dla Krzysia!
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
90 zł Wsparło 5 osób CEL: 1 250 ZŁ