Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN

Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Kraków, małopolskie

Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN z siedzibą w Krakowie od 15 lat wspiera osoby chore na nowotwory oraz ich rodziny i bliskich. W naszej siedzibie można uzyskać specjalistyczną pomoc obejmującą między innymi: indywidualne wsparcie psycho-onkologiczne, psychoterapię grupową, konsultacje ze specjalistami (lekarz onkolog, dietetyk), zajęcia rehabilitacji ruchowej.

Niedawno pozyskaliśmy miejsce, w którym będziemy mogli pomagać chorym, którzy do tej pory z uwagi na zamieszkanie w małych miejscowościach, oddalonych od ośrodków onkologicznych, nie mogły korzystać z profesjonalnej pomocy psycho-onkologicznej.

W pierwszym w Polsce stacjonarnym CENTRUM PSYCHO-ONKOLOGII planujemy organizować wielospecjalistyczne warsztaty, podczas których chcemy udzielać m.in.  wsparcia psychologicznego, organizować spotkania z onkologiem, dietetykiem oraz zajęcia rehabilitacji ruchowej. 

Chcielibyśmy by - tak jak do tej pory - wszystkie oferowane przez nas formy wsparcia były dostępne dla chorych bezpłatnie, stąd istnieje potrzeba zbierania środków finansowych na organizację tej pomocy. 

Zapraszamy do współpracy i serdecznie dziękujemy za każde wsparcie!

:-)