Uratujmy razem Oliwie

Natalia Cholewa
organizator skarbonki

Witam!

Zapewne sobie siedzisz przed komputerem, odpoczywasz po pracy i narzekasz na swoje życie jakie jest ciężkie i męczace. Brak Ci pieniędzy na nowego Iphona lub inne gadżety do których ludzie dążą. Jesteś zdrowy? To nawet nie wiesz jakie masz szczęscię! Ale Oliwia tego szczęścia nie ma... dla niej najnowsze gadżety i luksusy nie mają teraz znaczenia... potrzebuje zdrowia, potrzebuje żyć.

Oliwia ma nieoperacyjnego guza mózgu. Znajduje się w pniu mózgu dlatego nie ma szans aby go usunąć. Jedyną szansą dla niej jest wyjazd do Londynu, tam lekarze spróbują uratować Oliwie metodą CED (umieszczenie 4 cewników w główce Oliwii i wprowadzenie wprost do głowy chemii).Aby leczenie doszło do skutku trzeba uzbierać niecałe 1 000 000 zł.

Kwotę, którą chce zebrać poprzez tę stronę to jedynie 1% potrzebnej sumy. Ale licze na to, że znajdą sie też inne osoby, które wyznaczą sobie taki cel.

Mogę Was o coś prosić? Zamiast wydać dzisiaj na jakąś rzecz, która sam zdajesz sobie sprawę, że nie ma dla Ciebie znaczenia przeznacz jakąś sumę pieniędzy dla tej dziewczynki, która chce żyć. Weźmy się wszyscy w garść! . Udostępniajcie i dajcie znać swoim znajomym, rodzinie, że jest potrzebna od Was pomoc!

Wsparli

10 zł

Kasia

5 zł

a

50 zł

Wpłata anonimowa

Oliwko, nie poddawaj się !!!!!
5 zł

Wpłata anonimowa

5 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

pony

Trzymajcie sie!!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
19%
1 960 zł Wsparło 29 osób CEL: 10 000 ZŁ