Urodzinowa Puszka dla Krzyśka

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Hej
W tym miesiącu mam urodziny - i, jak zapewne wiecie nigdy nie oboszę się z tym i nie mam oczekiwań, ale pomyślałem, że gdyby ktoś z Was chciał mi sprawić przyjemność a przy okazji pomóc - to dorzućcie parę groszy do skarbonki i pomóżcie mojemu imiennikowi.
Co ciekawe - kompletnie go nie znam, Łączy nas tyle, że nasze córki chodzą do jednej klasy. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego, co ta rodzina teraż przeżywa. Pojedyńczo nikt nie sprawi, że stanie się cud, ale jeśli będzie nas wiele - to chyba już bardziej prawdopodobne :)
Z góry dziękuję!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznego:
Hej
W tym miesiącu mam urodziny - i, jak zapewne wiecie nigdy nie oboszę się z tym i nie mam oczekiwań, ale pomyślałem, że gdyby ktoś z Was chciał mi sprawić przyjemność a przy okazji pomóc - to dorzućcie parę groszy do skarbonki i pomóżcie mojemu imiennikowi.
Co ciekawe - kompletnie go nie znam, Łączy nas tyle, że nasze córki chodzą do jednej klasy. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego, co ta rodzina teraż przeżywa. Pojedyńczo nikt nie sprawi, że stanie się cud, ale jeśli będzie nas wiele - to chyba już bardziej prawdopodobne :)
Z góry dziękuję!
Wpłaty
- Wpłata anonimowa30 zł
- Beata20 zł
- Ciocia W50 zł
Dużo zdrowia
- Marta50 zł
- braff30 zł
Trzymam kciuki za leczenie!
- Wpłata anonimowa20 zł
