Urodzinowa skarbonka dla Tomka ;)

Kasia TB
organizator skarbonki

Wiem,  że do moich urodzin jeszcze miesiąc czasu, ale sprawa jest dość pilna ;)

Do 4 listopada rodzice Tomka muszą uzbierać niemałe pieniądze na operację nóżki swojego syna. W związku z tym już dziś proszę Was o "prezenty" ;p Wiem, wiem strasznie zachłanna jestem, ale robię to w dobrej mierze i musicie mi to wybaczyć ;) W tym roku będę obchodzić 30. urodziny i tak sobie zamarzyłam już jakiś czas temu, że chcę z tej okazji komuś pomóc! Komuś kto ma jeszcze całe życie przed sobą, komuś kto sam jeszcze nie potrafi poprosić o pomoc i robią to za niego jego bliscy, komuś kto w ramach wdzięczności podaruje nam wszystkim najpiękniejszą rzecz pod słońcem - uśmiech! Nie ma nic piękniejszego na świecie niż uśmiech dziecka! Wiem co mówię ;p

Dlatego też zapraszam wszystkich, którzy chcieliby mi coś wręczyć z okazji tej pięknej okrągłej 30. rocznicy urodzin, by wzieli udział w poniższej zbiórce! Zróbmy razem coś dobrego i pamiętajcie, gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat! ;)

PS. Cel został osiągnięty, ale to nie znaczy, że nie możemy działać dalej! Skarbonkę rozbijamy dopiero 3 listopada, zatem kto jeszcze ma ochotę dorzucić coś do zbiórki niech się nie krępuje tylko działa! Liczy się każda złotówka ;)

Wsparli

300 zł

B & Z

20 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Wpłata anonimowa

300 zł

Wpłata anonimowa

90 zł

Wpłata anonimowa

Dajesz Młody!
20 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
138%
2 760 zł Wsparło 13 osób CEL: 2 000 ZŁ