Dla Janusza S.

Patryk Rejs
organizator skarbonki

Moi drodzy!
Pan Janusz jest bardzo kochającym mężem i troskliwym tatą, a ponadto jest dobrym kolegą mojego taty. Od ponad roku prowadzi nierówną walkę z chorobą nowotworową płuc z przerzutami do węzłów chłonnych i głowy. Aktualnie jedyną, ostatnią nadzieją jest terapia bardzo drogim lekiem Alectinib, stosowanym w zaawansowanych stadiach choroby nowotworowej płuc. Miesięczna dawka kosztuje około 5.500 € i niestety nie jest refundowana. Pełna terapia obejmuje od kilku do kilkunastu miesięcy. Janusz od października przyjmuje już ten lek, sfinansowany dzięki datkom na siepomaga. Odczuwalna jest ulga w bardzo uciążliwych bólach głowy. 11 stycznia Pana Janusza czeka badanie tomografem, które ma dać odpowiedź o skuteczność stosowania leku i kierunki dalszej terapii.
Z tego względu zbiórka na siepomaga trwa do 10.01, po tym terminie, bo walka się nie kończy. Pan Janusz ma ogromną wolę życia, ma dla kogo żyć.

Apeluję do Was, moich Przyjaciół, Ludzi dobrej woli!

Każdego, kto zechce dorzucić się w ramach tej zbiórki i pojawi się na moich urodzinach z przyjemnością zaproszę na piwko lub drinka.

P.

Wsparli

10 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

30 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
500 zł Wsparło 10 osób CEL: 500 ZŁ