Z Nadzieją na Wakacje

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 35 osób
2 977 zł (100%)

Poznań, wielkopolskie

Rozpoczęcie: 10 Maja 2011
Zakończenie: 9 Września 2011

Pierwszego dnia września większość dzieciaków rozpoczyna rok szkolny, ale dla kilkunastu podopiecznych Fundacji Niesiemy Nadzieję w tym roku ten dzień oznaczał początek upragnionych wakacji.
 
W czwartek z samego rana wyruszyliśmy w długą podróż do stolicy polskich Tatr, Zakopanego. Przygotowaliśmy bogaty plan atrakcji, aby te wakacje były niezapomniane. Na początek każde dziecko dostało kieszonkowe na małe zachcianki i pamiątki. Już od pierwszego dnia rozpoczęliśmy zwiedzanie Gubałówki, na którą wjechaliśmy kolejką linowo-szynową. Oprócz samego zwiedzania, na górze czekał na nas park linowy, w którym dzieci mogły pobuszować, niczym małe małpki ;-).
 
Drugiego dnia zorganizowaliśmy warsztaty fotografii, które poprowadził dla nas Robert Urbański z serwisu Zakopiec.info. Tajniki fotografii tak nas wciągnęły, że spędziliśmy na ich zgłębianiu cały dzień. Trzeciego dnia wybraliśmy się na przejażdżkę kolejką krzesełkową Harenda, a później wjechaliśmy kolejką linową na Kasprowy Wierch, podziwiając niezapomniane widoki. Kolejny dzień upłynął nam na zwiedzaniu Zakopanego. Po mieście oprowadził nas Marcin Kozioł, pokazując zarówno te znane wszystkim miejsca, jak i te mniej znane zakątki Zakopanego.
 
Po tak intensywnych dniach przyszedł czas na odrobinę relaksu. Cała nasza grupa wybrała się do Aquaparku, w którym każdy znalazł coś dla siebie. Sztuczna rzeka, jacuzzi, zjeżdżalnie to tylko niektóre z atrakcji kompleksu. Ostatniego dnia zorganizowaliśmy wycieczkę do najbardziej znanego zakątka Tatr, Morskiego Oka.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli nam przy organizacji tych wakacji.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 35 osób
2 977 zł (100%)