Wyczekiwane wakacje z Nadzieją

Fundacja Niesiemy Nadzieję
organizator skarbonki

Mimo, że do wakacji jeszcze kilka miesięcy fundacja Niesiemy Nadzieje, planuje już wakacyjny wyjazd dla swoich podopiecznych – dzieci i młodzieży chorującej na zanik mięśni i mukowiscydozę. Dla większości dzieciaków ten wyjazd to jedyne wakacje w roku oraz jedna z nielicznych okazji, żeby zapomnieć o trudach życia z chorobą.
 
W zeszłym roku udało się nam zorganizować tygodniowy pobyt w Pogorzelicy. Zamieszczamy zdjęcia z tego wyjazdu. W wyjeździe biorą udział również rodzice dzieci i wolontariusze naszej fundacji, dzięki temu, rodzice podopiecznych także mogą znaleźć chwilę wytchnienia. Jak co roku chcielibyśmy zabrać grupę 30 naszych podopiecznych wraz z opiekunami nad Bałtyk. Niestety wyjazd taki jest bardzo kosztowny, potrzebne są środki na wynajem autokaru, opłacenie noclegów, wyżywienia, ubezpieczenia i zorganizowanie czasu na miejscu. Staramy się zapewnić na miejscu dzieciakom jak najwięcej atrakcji, by choć na chwilę mogły zapomnieć o swojej chorobie. Dodatkowo każde dziecko dostaje kieszonkowe na lody, gofry, upominki i inne wakacyjne atrakcje.
 
Na zorganizowanie i w tym roku wakacji potrzebujemy 20 000 złotych. Radość, którą dostarczamy naszym podopiecznym, jest warta każdych pieniędzy. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą złotówkę przekazaną na ten cel.
Wierzymy, że jak zawsze możemy na Państwa liczyć.
Z góry dziękujemy.
Fundacja Niesiemy Nadzieję

Wsparli

340 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Marta

Darowizny trafiają bezpośrednio do
1%
350 zł Wsparły 2 osoby CEL: 20 000 ZŁ