Walczymy dla dzieciaków
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Witam serdecznie.
Już 20 kwietnia mam przyjemność zawalczyć na gali Biznes Boxing Polska. Celem całej akcji jest pomoc dzieciom. Liczę na waszą pomoc.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie dobre serca.
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową kampanię:
Witam serdecznie.
Już 20 kwietnia mam przyjemność zawalczyć na gali Biznes Boxing Polska. Celem całej akcji jest pomoc dzieciom. Liczę na waszą pomoc.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie dobre serca.
Wpłaty
- Malwina200 zł
- Szymon i Wicki30 zł
- Petro Oliynyk50 zł
- Wpłata anonimowa100 zł
Underground wychodzi 🔥💪 Tak bez kopania może być ciekawie...
