Walczymy o Laurę, o beztroskie dzieciństwo

Agnieszka Polaczyk
organizator skarbonki

Laura ma zdiagnozowaną epilepsję, wodogłowie, rozszczep kręgosłupa, pęcherz neurogenny, paraliż kończyn dolnych i szereg wad... Wszystko to sprawia, że nie może bawić się beztrosko z rodzeństwem, biegać z rówieśnikami, rozwijać się jak inne dzieci.

Najgorsze w tym wszystkim są napady epilepsji, czym dzielą się rodzice: „Napady zdarzają się często, najgorzej, gdy zmienia się pogoda. Laurę boli głowa, robi się niespokojna, wymiotuje. Cały czas jesteśmy przy niej, żeby nic się nie stało. Najgorsze jest jednak to, że każdy atak jest jak naciśnięcie przycisku „Reset“ w komputerze. Laurka traci umiejętności, których się nauczyła. Potem długo dochodzi do siebie. Znowu musi uczyć się tego, co umiała już wcześniej... Choroba uniemożliwia jej rozwój. Jest złodziejem czasu, pamięci i życia, które upływa naszej córeczce na wiecznym odzyskiwaniu rzeczy, zabieranych jej przez chorobę... a kiedy je odzyska, choroba zabiera je znowu.”

Jest jednak sposób, by pomóc Laurze: terapia komórkami macierzystymi. To szansa na to, że ataki epilepsji ustają. Pomóżmy rodzicom Laury wykorzystać tę szansę i opłacić leczenie. Nie pozwólmy, by koszty stały się przeszkodą nie do pokonania. Razem możemy więcej.

Wsparli

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Agnieszka Polaczyk
Laura Kubiak, 12 lat
Laura i złodziej życia
13%
65 zł Wsparły 4 osoby CEL: 500 ZŁ