Zimą w szortach po zdrowie dla Teosia

Maciej Szyszka
organizator skarbonki

Maciej Szyszka

Waleczny Teoś urodził się nieuleczalnie chory z wieloma wadami stawów oraz niskorosłością. Choruje na dysplazję chrzęstną - Zespół Desbuquois. To ultra rzadka przypadłość, w Polsce jest jedyny! 

Pomimo ciężkich przeżyć jest radosnym chłopcem. Jego życie do tej pory to nieustanne pasmo cierpienia i bólu. Od chwili urodzenia zimne, szpitalne wnętrza są jego naturalnym środowiskiem. Zamiast bawić się beztrosko, biegać i rozwijać jak inne dzieci, Teoś przechodził skomplikowane operacje i zabiegi poza granicami państwa. Tak nie powinno wyglądać dzieciństwo!

Maciej Szyszka

Choroby Teosia nie da się wyleczyć, ale można sprawić, że będzie chodził i żył samodzielnie bez bólu i strachu!

Jako grupa pozytywnie zakręconych ludzi na punkcie zdrowia, rozwoju i zimna będziemy w tym roku zdobywać  góry ubrani jedynie w krótkie spodenki! Przełamując swoje słabości chcielibyśmy zrobić również coś dobrego dla innych. Niesieni taką motywacją możemy być pewni, że uda się osiągnąć cel, wspomóc walecznego Teosia oraz zadbć o swoje zdrowie i odporność. Zachęcamy do wsparcia akcji :)

Film dokumentalny z przed 5 lat na pewno zachęci do udziału! Było nas wtedy 40, rok póżniej 77, dwa lata póżniej 122 osób trzy lata pózniej 134 osóby, cztery lata pózniej 300 a w tym roku będzie dużo więcej. Miłego oglądania.

Wsparli

100 zł

Marcin i Kasia

Zdrówka dla bombelka💪👍
50 zł

artur stelmach

2 000 zł

Autoklinika

Zdrówka Super Bohaterze :)
20 zł

Wpłata anonimowa

1 000 zł

Karolina Kwiecien

20 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
56%
28 153,04 zł Wsparło 205 osób CEL: 50 000 ZŁ
Wesprzyj