Za wszelką cenę walczymy o życie Przemka❗️Nie poddamy się w walce z glejakiem!

Przemysław Siebert
Pilne!

Za wszelką cenę walczymy o życie Przemka❗️Nie poddamy się w walce z glejakiem!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0142240
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Kontynuacja immunoterapii w klinice w Kolonii

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Przemysław Siebert, 43 lata
Poznań, wielkopolskie
Nowotwór złośliwy mózgu - gwiaździak anaplastyczny III stopnia złośliwości
Rozpoczęcie: 24 Sierpnia 2022
Zakończenie: 29 Lutego 2024

Opis zbiórki

U Przemka wykryto glejaka płata skroniowego mózgu! W Polsce wyczerpały się metody leczenia! Obecnie Przemek jest w trakcie immunoterapii w klinice w Niemczech! Leczenie działa – nowotwór jest w odwrocie! Niestety – konieczna jest jego kontynuacja, a na to potrzebne są pieniądze!

Chcę walczyć o męża dla naszej całej rodziny, w tym naszych małych dzieci. Ninka ma 10 lat, Igor 12. Potrzebują taty...

Przemysław Siebert

Po koniec marca 2021 pojawiły się nagle zaburzenia pamięci. Bardzo szybkie przyjęcie na oddział neurologiczny i diagnoza, która już po pierwszym rezonansie głowy, spadła na nas w Wielką Sobotę Wielkanocną. Glejak płata skroniowego mózgu!

Zamiast zasiąść do stołu z rodziną, spędzaliśmy czas w szpitalu, czując strach. Olbrzymi strach, który zrozumie chyba tylko ten, kto przeżył to samo...

Przemek przeszedł w szpitalu w Bydgoszczy dwie bardzo ryzykowne operacje usunięcia guza. Wynik badania histopatologicznego potwierdził gwiaździaka anaplastycznego III stopnia złośliwości. Zastosowano leczenie zatwierdzoną przez NFZ drogą, czyli radio- i chemioterapią, które mocno dały się Przemkowi we znaki.

Przemysław Siebert

Dane statystyczne są przerażające. Mediana przeżycia to około 3–5 lat, a tylko 6% dorosłych przeżywa 5 lat od chwili rozpoznania. My nie jesteśmy statystyką! Zrobimy absolutnie wszystko, żeby zminimalizować ryzyko nawrotu! Następna wznowa oznacza najwyższy IV stopień glejaka wielopostaciowego, który wg statystyk medycznych daje 3-15 miesięcy życia. Nie możemy do niego dopuścić!

Dzięki ogromnemu wsparciu Darczyńców udało się rozpocząć nierefundowaną w kraju i niezwykle kosztowną immunoterapię w Immun-Onkologisches Zentrum Köln (IOZK). Terapia polega na aktywacji komórek układu immunologicznego, w wyniku której dochodzi  do śmierci glejaka. Dodatkowo wzmacniana jest przez: podawanie wirusów, które niszczą komórki nowotworowe, wywołanie celowanej hipertermii oraz wziewne podawanie kurkuminy. Specjalnie opracowana i spersonalizowana na podstawie badań molekularnych guza szczepionka oparta na komórkach dendrytycznych, która została zaprogramowana na pobudzenie układu immunologicznego do rozpoznawania i zwalczania namnażających się komórek nowotworowych działa!

Przemysław Siebert

Mamy przekonanie, że idziemy w dobrym kierunku, o czym świadczą bieżące wyniki badań obrazowych. Komórki nowotworowe są solidnie „bombardowane” i rak jest w odwrocie! Niestety leczenie nie zostało jeszcze doprowadzone do końca, dlatego wciąż istnieje ryzyko wznowy nowotworu. 

Jak widzicie, leczenie jest bardzo skomplikowane i praktycznie całe nasze życie rodzinne to teraz walka – nasza i Przemka... Walka o życie Przemka! Kolejny zaplanowany  etap to kontynuacja immunoterapii w klinice w Kolonii. Kochani Przyjaciele, prosimy o dalsze wsparcie leczenia, które daje wymierne rezultaty i nie może zostać przerwane!

Przemkowi sił nie brakuje, czuje ogromne wsparcie od Was wszystkich. Nasze dzieci rosną, a my marzymy, aby wspólnie przeżywać z nimi ich sukcesy oraz razem rozwiązywać troski życia codziennego.

Prosimy, bądźcie z nami w tej walce i pomóżcie ratować Przemka!

Sandra, żona Przemka

*Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0142240
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki