Walka z otyłością i brakiem aktywności u dzieci i młodzieży

FUNDACJA PHOENIX TIME

Walka z otyłością i brakiem aktywności u dzieci i młodzieży

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0212167
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Sfinansować zajęcia oraz projekty Fundacji Phoenix Time

Zgłaszający zbiórkę: FundacjaPhoenixTime
FUNDACJA PHOENIX TIME
Rozpoczęcie: 4 Lipca 2022

Opis zbiórki

Zbiórka organizowana jest na cele statutowe oraz zajęcia dla rodziców, którzy samotnie wychowują dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży z gliwickich domów dziecka oraz zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci ze szkół podstawowych – między innymi takie cele przyświecają Fundacji Phoenix Time, która powstała w 2015 roku w Gliwicach.

FUNDACJA PHOENIX TIME

Fundacja Phoenix Time zrodziła się właśnie po to, by wspierać i promować aktywność fizyczną wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Ogromna pasja do sportu oraz aktywnego i zdrowego trybu życia założycieli Fundacji Phoenix Time szybko stała się życiową misją mającą nieść pomoc wszystkim tym, którzy chcą żyć w podobny sposób.

FUNDACJA PHOENIX TIME

Statystyki w Polsce są przerażające. Ponad 60% dzieci i młodzieży walczy z problemami zdrowotnymi z powodu otyłości. Aż 80% dzieci i młodzieży jest nieaktywnych fizycznie. Ponad 40% z nich zmaga się z objawami depresji. Te liczby mogą wyglądać inaczej. Dlatego też działania Fundacji Phoenix Time skupiają się przede wszystkim na obszarach dot. dzieci i młodzieży, ale nie tylko.

Aktualnie realizowane są trzy projekty:

FUNDACJA PHOENIX TIME

➡️ projekt RODZINKA 1+1 czyli cykl zajęć ogólnorozwojowych mających na celu wzmocnienie wzięci rodzinnych poprzez trening i zabawę. Zajęcia mają uzmysłowić rodzinom, jak aktywnie wykorzystać wspólny czas, a jednocześnie poprawić swoją sprawność i kondycję fizyczną. Projekt skierowany jest do rodziców samotnie wychowujących dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

➡️ projekt ZRODZENI Z POPIOŁU czyli cykl treningów dla dzieci i młodzieży z domów dziecka w Gliwicach. Cel zajęć to nie tylko zaszczepienie miłości do wysiłku fizycznego młodych ludzi, ale też podniesienie samooceny dot. kondycji dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów we współpracy z dziecięcym fizjoterapeutą i psychologiem sportu.

➡️ projekt Z KRZESŁA NA SALĘ czyli cykl zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci ze szkół podstawowych mający na celu polepszenie ich kondycji, koordynacji oraz relacji między rówieśnikami.

Udział we wszystkich projektach jest bezpłatny. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z zajęciami. Jednak, aby nadal tak było i aby Fundacja Phoenix Time mogła prężnie organizować również inne inicjatywy oraz rozwijać swoje dotychczasowe projekty - potrzebne są środki finansowe. Dlatego została utworzona zbiórka na ten cel.

Każda pomoc ma znaczenie. Każda wpłata pomoże pomagać dalej. Każda pomoc uskrzydli innych ❤️Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0212167
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki