Fundacja Warto Wierzyć-Szawala Pomaga

Fundacja Warto Wierzyć-Szawala Pomaga

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Będzin, śląskie

Fundacja „Warto Wierzyć- Szawala Pomaga” swoją działalność rozpoczęła wraz ze wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego, jednak cały plan i koncepcja powstawały od roku 2017, kiedy to główny pomysłodawca, aktualny prezes Damian Szawala wspólnie z grupą przyjaciół podjął pierwsze, bezinteresowne działania mające na celu pomoc osobom potrzebującym.

Zespół ludzi o szlachetnych sercach, w tym; Anna Godyń, Damian Ostapowicz i Damian Szawala razem ze znanymi sportowcami, piosenkarzami, aktorami uczestniczyli w wielu zbiórkach oraz akcjach na rzecz chorych.

Założyciele wraz z grupą administratorów działają prężnie i z pełnym zaangażowaniem. Pomagają każdemu, kto zwróci się do fundacji z prośbą o pomoc. Mogą się zgłaszać wszyscy potrzebujący. Największymi dotychczasowymi osiągnięciami były: zbiórki pieniędzy na bardzo kosztowne leczenia w Polsce i za granicą, operacje, przeszczepy, chemioterapie, specjalistyczne leczenia różnymi metodami. Stworzyło to możliwości rozszerzenia działań. Fundacja jest w stanie pomagać rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych i materialnych, hospicjom, domom pomocy społecznej, domom dziecka i samotnej matki, placówkom dla osób niepełnosprawnych itd.

Wpłaty

Ładuję...