W drodze po serce dla Darii - Ustrzyki Dolne-Świnoujście

Jacek Balcerak
organizator skarbonki

Jacek Balcerak

Daria, piecioletnia dziewczynka sporo doświadczona przez los. Po jej urodzeniu stwierdzono krytyczną wadę serca pod postacią zespołu niedorozwoju lewej części serca i wsteczną koarktację aorty. Jest oczywistym, że była to straszna informacja dla rodziców Darii. Operację powinno przeprowadzić się gdy dziecko ma trzy lata. Daria ma już pięć. Jest jednak nadzieja.  

Rodzice szukając ratunku, trafili do prof. Malca – światowej sławy specjalisty w dziedzinie kardiochirurgii dziecięcej, który zgodził się zoperować ich córkę w klinice w Niemczech. Niestety ta operacja kosztuje....

A więc co drodzy Pomagacze? Udało się pomóc Kindze, więc czas na Darię. Dla Kingi przepłynąłem Wisłę i przeszedłem Wybrzeże Bałtyku. Dla Darii przejdę Polskę. Odcinek od Ustrzyk Dolnych do Świnoujścia ponad 1000 km. Zapraszam Państwa do towarzyszenia mi po drodze choć wirtualnie. Wzorem poprzednich wypraw będę Państwu codziennie opisywał jak wyglada Polska, jacy są ludzie, co jest za zakrętem. Państwo czytający zaś wpłacą od czasu do czasu kwotę dla Darii. Podróż jest długa, więc liczę na Państwa hojność :) Do dzieła! Ja Idę.

Wsparli

50 zł

SzaPio

10 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

szymek

mam nadzieję, że kawka smakowała:) Pozdrawiamy Szymek i Jagoda
20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
14%
7 078 zł Wsparły 134 osoby CEL: 50 000 ZŁ
Wesprzyj