By wywalczyć szansę na lepsze jutro!

Weronika Gondek
Zbiórka zakończona

By wywalczyć szansę na lepsze jutro!

Cel zbiórki:

Roczne leczenie, dojazdy, pomoc społeczna

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Weronika Gondek, 19 lat
Sulistrowa, podkarpackie
Zespół Turnera, opóźniony rozwój psychoruchowy, rak nosogardła
Rozpoczęcie: 2 Lipca 2021
Zakończenie: 25 Września 2023

Opis zbiórki

Przed nami wciąż długa i trudna droga do tego, by wywalczyć dla Weroniki choć kawałek lepszego jutra, ale nie poddaję się i robię, co w mojej mocy, by jej życie było choć trochę łatwiejsze...

Weronika urodziła się w marcu 2004 roku ze zdiagnozowanym zespołem Turnera oraz opóźnieniem rozwoju psychomotorycznego. Zeszłego roku, podczas wakacji, u córki doszło do kolejnych komplikacji zdrowotnych. Zaczęło się od bólu gardła i opuchlizny wokół szyi. Z początku sądzono, że to angina, przepisano Weronice antybiotyk, jednak wciąż nie było poprawy. Okazało się, że początkowa diagnoza była błędna i konieczne były dalsze badania. Wyniki powaliły mnie na kolana. Okazało się, że Weronika ma raka nosogardła. Córka odbyła radio i chemioterapię. Z uwagi na stan zdrowia córka do każdej radioterapii była poddana znieczuleniu ogólnemu, łącznie 35 razy! 

Mimo wszelkich trudności poświęcam Weronice cały swój czas. Ojciec Weroniki nie utrzymuje z nami kontaktu. Potrzeby związane z leczeniem nieustannie się mnożą i wiem, że sama nie sprostam im finansowo, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie. Z góry dziękuję za każdy, nawet najmniejszy gest.

Mama Weroniki

Obserwuj ważne zbiórki