20-letnie życie, które przerwał dramat! Ratunku!

Weronika Urbanowicz

20-letnie życie, które przerwał dramat! Ratunku!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0145128
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, sprzęt do rehabilitacji, środki higieniczne, dojazdy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Weronika Urbanowicz, 23 lata
Brzozówka, kujawsko-pomorskie
Stan po nagłym zatrzymaniu krążenia, ostre zapalenie trzustki, niedowład kończyn dolnych, ostra niewydolność oddechowa, zachłystowe zapalenie płuc
Rozpoczęcie: 18 Sierpnia 2021
Zakończenie: 10 Maja 2024

Opis zbiórki

Kiedy tylko mogę, siedzę przy łóżku i ściskam jej dłoń. Chcę, by czuła, że zawsze jestem z nią, że będę ją wspierać i walczyć o nią ze wszystkich sił. Przed nami niezwykle trudna przeprawa, najtrudniejsza w życiu, jednak nie poddamy się. Na szali leży przyszłość mojej córki, którą muszę uratować! 

Weronika Urbanowicz

Chciałabym, by był to tylko zły sen, z którego można się obudzić. By moja córka wciąż była sprawna, silna i energiczna. Wystarczyła jednak tylko chwila i wszystko się zmieniło... Weronika trafiła na początku lipca do szpitala z podejrzeniem ostrego zapalenia trzustki. Podjęte leczenie nie przynosiło jednak oczekiwanych rezultatów, problemów przybywało. Sytuacja pogarszała się z dnia na dzień. Doszło do niedowładu nóg i porfirii, a później do nagłego zatrzymania krążenia. Życie Weroniki zawisło na włosku.

To był horror, coś, co trudno opisać słowami! Medycy walczyli o życie mojego dziecka, a ja nie mogłam nic zrobić! Wciąż czuję się bezsilna, jednak wiem, że musimy działać szybko. Weronika jest w ciężkim stanie, cały czas przebywa na oddziale intensywnej terapii, a w przyszłości czeka ją długi i bardzo kosztowny powrót do zdrowia.

Weronika Urbanowicz
Jedyną drogą będzie rehabilitacja i już dziś wiemy, że bez prywatnej opieki i specjalistycznych ośrodków się nie obędzie. Bez pomocy ludzi dobrej woli nie będzie nas, niestety stać na to wszystko... Dlatego też uruchamiamy tę zbiórkę i zwracamy się do Was z prośbą o pomoc.

Sylwia, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0145128
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki