By zwalczyć skutki autyzmu i wygrać lepszą przyszłość!

Wiktor Poręba

By zwalczyć skutki autyzmu i wygrać lepszą przyszłość!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0168914
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Wiktor Poręba, 6 lat
Chełmiec, małopolskie
Autyzm dziecięcy
Rozpoczęcie: 22 Grudnia 2021
Zakończenie: 24 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Gdy Wiktor miał 3 lata, los zrzucił na nas diagnozę, na którą nie byliśmy gotowi. Można marzyć, planować i bardzo chcieć, ale na pewnie rzeczy po prostu nie ma się wpływu... 

Czy ktokolwiek jest gotowy na otrzymanie informacji o niepełnosprawności dziecka? Autyzm jest zaburzeniem nieuleczalnym, musimy nauczyć się z nim żyć. Nie ma leku, nie ma terapii, nie ma zabiegów, które raz na zawsze zażegnają trudności. 

Od czasu diagnozy szukamy rozwiązań, by nasze dziecko mogło poprawnie się rozwijać. Pragniemy zapewnić Wiktorowi dobre dzieciństwo i jak najlepsze życie! Jego przyszłość, szczególnie ta samodzielna jest dla nas priorytetem. 

Wiktor Poręba

Wiktor ma dziś 5 lat. Ma zdiagnozowany autyzm atypowy, zaburzenia integracji sensorycznej, konflikt naczyniowo-nerwowy nerwów VII i VIII w lewym kącie mostowo-móżdżkowym. Uczęszcza do specjalnego przedszkola terapeutycznego, różnych specjalistów, terapeutów, lekarzy. 

Zebrane środki przekazywane są na codzienne rehabilitacje i pomoce związane z funkcjonowaniem Wiktora, turnusy rehabilitacyjne, badania. Niestety koszty z każdym dniem rosną i przekraczają nasze i tak już mocno przesunięte granice możliwości. Dlatego tak bardzo potrzebujemy Was... 

Za każdą pomoc, nawet najmniejszą, taką, na jaką Cię stać — serdecznie dziękujemy!

Natalia i Arkadiusz, rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0168914
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki