Cukrzyca zmieniła życie Wiktorii! Potrzebna pompa insulinowa!

Wiktoria Pakuła

Cukrzyca zmieniła życie Wiktorii! Potrzebna pompa insulinowa!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0209981
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Wiktoria Pakuła, 9 lat
Szewce, wielkopolskie
Cukrzyca typu 1
Rozpoczęcie: 21 Czerwca 2022
Zakończenie: 15 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Wiktoria ma 8 lat i choruje na cukrzycę. Informacja o jej chorobie była dla nas ogromnym szokiem. Sytuacja jest trudna. Córka z dnia na dzień musiała zmienić swoje przyzwyczajenia, i przestać funkcjonować jak jej rówieśnicy.

Bardzo zależy nam na zakupie pompy insulinowej, która znacznie poprawi jakość życia i funkcjonowanie Wiktorii. Córka może korzystać z pompy refundowanej przez NFZ, niestety refundacja nie obejmuje tego modelu, na którym nam zależy.  Wspomniana pompa nieustannie analizuje zapotrzebowanie na insulinę, dostosowuje jej podaż i automatycznie koryguje wysokie wartości glikemii. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że częste spadki poziomu cukru we krwi lub nieustanne wahania powodują szereg nieodwracalnych zmian w organizmie. 

Zakup osobistej pompy insulinowej jest bardzo kosztowny, niestety nie jesteśmy w stanie zakupić jej samodzielnie. Marzymy o tym, aby córka mogła funkcjonować jak jej rówieśnicy, aby nie odczuwała skutków choroby. Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie w walce o lepsze funkcjonowanie Wiktorii. Z góry dziękujemy za każdą złotówkę.

Rodzice Wiktorii

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0209981
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki