Nowy wózek dla Wiktorii! Pomóżmy spełnić to marzenie!

Wiktoria Wysoczańska
Zbiórka zakończona

Nowy wózek dla Wiktorii! Pomóżmy spełnić to marzenie!

Cel zbiórki:

Zakup wózka inwalidzkiego

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Wiktoria Wysoczańska, 9 lat
Świebodzice, dolnośląskie
Stan po zabiegu z powodu przepukliny oponowo-rdzeniowej i wodogłowia wrodzonego (z implantacją zastawki komorowo-otrzewnowej), pęcherz neurogenny
Rozpoczęcie: 22 Września 2023
Zakończenie: 27 Grudnia 2023

Rezultat zbiórki

Kochani!

Chcielibyśmy Wam z całego serca podziękować! Dzięki Wam udało się zakupić wózek elektryczny dla naszej córeczki! Jest z niego bardzo zadowolona!

Wiktoria Wysoczańska

Wasze wsparcie jest nieocenione! Dziękujemy, że otworzyliście dla nas swoje WIELKIE SERCA!

Rodzice Wiktorii

Opis zbiórki

Od pierwszych dni na tym świecie, Wiktorii nie jest łatwo. Zaraz po urodzeniu musiała stoczyć walkę o życie. Nasza córka ma jedno marzenie – elektryczny wózek inwalidzki. Prosimy, pomóż nam je spełnić!

Wiktoria urodziła się 5 czerwca 2014 roku. Lekarze zdiagnozowali u niej przepuklinę oponowordzeniową kręgosłupa, wodogłowie wrodzone oraz zwichnięcie biodra. W trzeciej dobie życia przeszła operację ratującą życie. Tak bardzo się o nią baliśmy!

Wiktoria Wysoczańska

Dziś córka ma 9 lat. Cierpi na niedowład nóg, musi być cewnikowana co trzy godziny i mieć robioną lewatywę. Wiktorię czeka wiele operacji. Jest pod opieką mnóstwa lekarzy specjalistów. Wymaga kompleksowej rehabilitacji, wspomagającej poruszanie się i pionizację.

Wiktoria Wysoczańska

Nasza dziewczynka potrzebuje opieki przez całą dobę. Dlatego musimy utrzymywać się z jednej pensji. Ze względu na wysokie koszty leczenia i rehabilitacji, trudno nam uzbierać środki na nowy wózek. Jego koszt to aż 9 tysięcy złotych!

Dlatego zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o wsparcie finansowe. Chcemy spełnić marzenie córki i kupić jej elektryczny wózek. Za każde wsparcie serdecznie Państwu dziękujemy!

Rodzice

Obserwuj ważne zbiórki