W Nas Siła im. Arkadiusz Kraska

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Szczecin, zachodniopomorskie

Wolność – najwyższa wartość człowieka

My wiemy jak szybko można ją stracić

Stowarzyszenie W Nas Siła im. Arkadiusza Kraski powstało, by nieść pomoc osobom, których wolność jest zagrożona lub została im odebrana. Wspieramy ofiary niesłusznych wyroków, angażując się w poszukiwanie prawdy. Każdy z Nas może nagle stracić Wolność i My chcemy być z Wami w tak trudnych chwilach. Wspierając Nasze Stowarzyszenie, przyczyniacie się do niesienia pomocy wszystkim potrzebującym, którzy stracili nadzieję na życie. Wspieramy pokrzywdzonych i ich rodziny od strony prawnej, niejednokrotnie angażując psychologów do trudnych rozmów. Nikt tak nie zrozumie Waszego bólu i niemocy jak Arkadiusz Kraska, który niesłusznie spędził za murami więzienia prawie 20 lat. Dziś cieszy się wolnością i pragnie jej dla Was.

Dzięki Waszym wpłatom zakres Naszych działań możemy rozszerzyć na nowe inicjatywy pomocowe. Każdego dnia rośnie liczba nowych przypadków osób pokrzywdzonych, które zgłaszają się do Nas o ratunek. Nie wiedzą gdzie szukać pomocy, niejednokrotnie tej pomocy są pozbawione.

Żeby ich wesprzeć, Stowarzyszenie musi finansować działania prawników, detektywów, psychologów, biegłych. Potrzebne Nam pieniądze, żeby doradzać prawnie, prowadzić czynności prowadzące do rozwiązania sprawy, odwiedzać pokrzywdzonych w więzieniach, wspierać rodziny  osadzonych. Naszą dewizą  jest czynne uczestnictwo w rozprawach sądowych, które odbywają się na terenie całej Polski. Tu też potrzebne są środki na sfinansowanie podróży i pobytu.

Prosimy o wsparcie Naszych działań, to pozwoli Nam dotrzeć do potrzebujących i uwolnić ich z kajdanek systemu.

Kontakt z Nami:

 www.wnasila.pl

e-mail: stowarzyszenie@wnassila.pl

tel. +48 600 633 675

Wpłaty

Ładuję...