Złamana noga nie może się zagoić! Walczę już rok czasu, a ból odbiera mi siły!

Wojciech Langowski

Złamana noga nie może się zagoić! Walczę już rok czasu, a ból odbiera mi siły!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0222257
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup leków i opatrunków

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Wojciech Langowski, 34 lata
Kotomierz, kujawsko-pomorskie
Stan po wypadku - złamanie otwarte piszczeli, zakażenie bakteriami
Rozpoczęcie: 7 Września 2022

Opis zbiórki

W czerwcu 2021 r. miałem wypadek komunikacyjny, w wyniku którego złamałem kości podudzia prawego i zostały uszkodzone tkanki miękkie. Można by pomyśleć, że to tylko złamanie, że szybko dojdę do siebie. Niestety tak się nie stało. Skutki tego wypadku odczuwam do dziś.

Przeszedłem operację, podczas której lekarze składali moje kości i wstawiali stabilizatory. Myślałem, że tym razem będzie lepiej. Po operacji wdało się paskudne zakażenie. Rana nie goiła się prawidłowo, a w zasadzie do dziś nie wszystkie rany zagoiły się w ogóle. Przez to wszystko przeszedłem przeszczep skóry, który miał dodatkowo pomóc w regeneracji rany i tej nogi. Lekarze stwierdzili pourazową martwicę skóry pokrytą przeszczepem. Nie wygląda to dobrze, a lekarze cały czas szukają przyczyny. Niestety przez wypadek nie jestem w pełni sprawny, w zasadzie jestem uwięziony w domu. Codziennie zmagam się z potwornym bólem.

Nie mogę podjąć pracy, a w domu mam trójkę dzieci. Jest nam bardzo trudno, dzieci mają coraz większe potrzeby, a ja nie mogę w żaden sposób pomóc. Przed wypadkiem lubiłem i interesowałem się motoryzacją, a w szczególności jednośladami. Każdą wolną chwilę spędzałem na naprawie skuterów czy motorów. Teraz mogę tylko pomarzyć o tym, żeby coś naprawić. Moim marzeniem na dzień dzisiejszy jest odzyskać sprawność.

Miesięcznie wydajemy na moje opatrunki i leki 500 zł. To dla nas bardzo duża kwota. Chciałbym budżet odciążyć chociaż na rok na moje niezbędne leczenie. Liczę na Waszą pomoc. Każda złotówka bardzo się liczy.

Dziękuję, Wojtek.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0222257
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki