Wymarzony prezent - Wózek dla Krystianka

Justyna Orawiec
organizator skarbonki

Witajcie, 17 lipca obchodzę swoje urodziny. Z tej właśnie okazji ośmielam się Was prosić o cegiełkę na wózek inwalidzki dla Krystianka. Mam kochającą rodzinę, męża, który mnie wspiera w każdym działaniu, dwójkę cudownych, zdrowych dzieci oraz wielu wspaniałych przyjaciół i znajomych. Krystianek nie ma tyle szczęścia, został osierocony, wychowuje go babcia, która nie ma już siły nosić go na rękach, a wózek z którego korzystali jest już za mały. Proszę nie kupujcie mi żadnych prezentów! Najwiekszą radość sprawicie mi dorzucając chociażby złotóweczkę do mojej urodzinowej skarbonki w której zbieram na wózek dla Krystianka.

Wsparli

100 zł

nicolaczek

Dla SuperBabiczki \o/
10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Zofia

Choć spóźnione życzenia, to jakże serdeczne, miej życie jak najbardziej bajeczne, miej uśmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz.
25 zł

Najlepszego MAMO !!!!!!!!!! :0 Konrad

100 zł

By się spełniły Twoje życzenia, by się ziściły Twoje marzenia, by uśmiech często gościł na Twej twarzy, byś zdobyła w życiu szczyt swoich marzeń. Wszystko co chciałabyś by się zdarzyło, wszystko czego pragniesz by Twoim było. Kochający małżonek

25 zł

Angelika Orawiec

Droga Mamo!!! W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzę Ci serduszkiem całym, dużo zdrowia, stu lat życia pełną skarbonkę do zdobycia!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Justyna Orawiec
Teresa Zagórska
Miłość w działaniu
107%
537 zł Wsparło 13 osób CEL: 500 ZŁ