Ból kręgosłupa mnie paraliżuje. Bez wózka nie zrobię nawet kroku. Pomocy!

Sabina Dębicka
Zbiórka zakończona

Ból kręgosłupa mnie paraliżuje. Bez wózka nie zrobię nawet kroku. Pomocy!

Cel zbiórki:

Wózek elektryczny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Słoneczko
Sabina Dębicka, 54 lata
Katowice, śląskie
Cukrzyca typu 1, astma, dyskopatia kręgosłupa, bliznowiec, niedowład lewej nogi
Rozpoczęcie: 5 Grudnia 2019
Zakończenie: 30 Stycznia 2020

Rezultat zbiórki

Sabina Dębicka


Chciałam z całego serca podziękować Fundacji Siepomaga za pomoc w zorganizowaniu zbiorki na wózek. To dla mnie było być albo nie być!

To dla mnie, jako osoby samotnej, wiele znaczyło. Teraz dzięki ludziom dobrej woli, którzy tak wiele dla mnie zrobili, znów jestem samodzielna! Chciałam Wam wszystkim ogromnie podziękować! 

Jest wózek, mam możliwość opuszczenia czterech ścian, możliwość wyjazdu do lekarzy, rehabilitacji, załatwienie podstawowych codziennych potrzeb. To cud, że są tak wspaniali ludzie i Fundacja Siepomaga, która w tak trudnych chwilach dla osoby niepełnosprawnej udziela takiego wsparcia i pomocy.

Z całego serca dziękuję. Jesteście wielcy i wspaniali.

Serdeczne pozdrowienia,

 Sabina Dębicka

Opis zbiórki

Jestem osobą samotna , niepełnosprawną na pierwszej grupie, po 3 krotnych operacjach kręgosłupa z masywnym bliznowcem i niedowładem kdl. Mam wiele chorób towarzyszących , cukrzyce typu pierwszego , astme , nadcisnienie tetnicze, pecherz neurogenny , dyskopatie w innych odcinnkach kregosłupa ,zaćme i jaskre z wysokim cisnieniem w gałkach ocznych . Jestem na najnizszej rencie chorobowej, wozek bardzo ułatwiał mi zycie i dawał wole walki z choroba , jak i dawał troche niezalezności, mogłam jechać do lekarza , apteki , zrobic zakupy. Teraz jestem skazana na to czy ktos będzie mi mógł coś załatwić i cztery sciany. Starałam się o dofinansowanie -odmowne, mimo że kwotę MOPS maksymalną dawał 5 tyś . Jest mi bardzo trudno w obecnej sytułacji. Podczas ostatniego wyjazdu z moim pieskiem oderwało sie koło i wozek sie przewrócił , piesek najbardziej był poszkodowany w tym momencie do doszło do zerwania więzadła w kolanie i skończyło się operacją dług będę długo spłacać .

nie miałam

Obserwuj ważne zbiórki