Nowy Wozek Dla Antosi

Agnieszka Gawlak
organizator skarbonki

W noc wigilii Bożego Narodzenia spod bloku skradziono jej Rodzicom auto AUDI 80 rocznik 90 czerwony mat, o numerach rejestracyjnych SK 5206K z wózkiem dla dziecka niepełnosprawnego firmy Chicco. Wózek bardzo charakterystyczny, czerwony. Wózek stabilizuje plecy i główkę Tosi, posiada też duży kosz na ssak. Jest nam bardzo potrzebny, Tosia nie porusza się samodzielnie. Udostępniajcie i czekam na wszelkie informacje" - napisała w środę na Facebooku Agnieszka Urbacz.  Do zdarzenia doszło na katowickim osiedlu Panewniki. Na Facebooku apel zasmuconej matki rozesłało dalej już ponad 4,5 tys. osób.

 Specjalistyczny wózek Chicco CT.02 umożliwia chorej na encefalopatię córce Agnieszki przemieszczanie się po mieście. Tosia wymaga stałej opieki, jej mama nie może więc podjąć pracy. W wychowaniu córki pomaga jej finansowo fundacja Śląskie Hospicjum Dla Dzieci. "Kradnąc auto, ukradłeś wózek i tym samym odebrałeś mojej niepełnosprawnej córeczce możliwość wyjścia na spacer czy do lekarza, pomyśl!" - zaapelowała do złodzieja Audi Agnieszka Urbacz

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,15191717.html#ixzz2ofm6 5qqv

Antosia ma 2 lata i mieszka w Ligocie. Choruje na encefalopatię. Jest niesamowicie uroczą, niebieskooką księżniczką. Czy kazdy z nas bylby w stanie wrzucic do skarbonki pare groszy, zeby zapewnic w miare, godne zycie tej malej ksiezniczce? Bardzo prosze o pomoc i sama wrzucam pierwszy grosz!
 

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Agnieszka Gawlak

Buziaki dla Tosi :)
Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,96%
115 zł Wsparły 2 osoby CEL: 12 000 ZŁ