Pierwsze objawy pojawiły się, gdy Agata miała zaledwie 10 lat. To właśnie wtedy zauważyliśmy, że córeczka utyka na jedną nogę. Ostatecznie lekarze postawili diagnozę młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów. Od razu rozpoczęliśmy leczenie farmakologiczne. Niestety, przebiegało ono bez większ...
Możesz pomagać co miesiąc