Potwierdzenie darowizny na kampanię
20 zł
Dziękuję za to, że mogę dziś żyć w Polsce. "Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie" CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱Dawid Centałaponad 10 miesięcy temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta kampania jest już zakończona. Zobacz inne, które możesz wesprzeć.Wesprzyj
