Potwierdzenie darowizny na skarbonkę
50 zł
Gdyby kuponik wszedł byłoby więcej, ale oczywiście Barcelona musiała przegrać... Cóż, pozdrawiam, robicie świetną robotę!
Dawidponad 5 lat temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta skarbonka jest już zakończona. Dalej możesz wspierać Potrzebującego.Wesprzyj

