Potwierdzenie darowizny na skarbonkę

50 zł
Gdyby kuponik wszedł byłoby więcej, ale oczywiście Barcelona musiała przegrać... Cóż, pozdrawiam, robicie świetną robotę!
Dawid
Dawidponad 5 lat temu

Pokaż tę darowiznę znajomym

Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta skarbonka jest już zakończona. Dalej możesz wspierać Potrzebującego.Wesprzyj