Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.
Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.
Potwierdzenie darowizny na zbiórkę
50 zł
Mańka podała mi link do Pani zbiórki. Po rozmowie z Mania i Pawełkiem nie mogłam nic nie wpłacić przepraszam ze tak nie wiele ale Michalinke jeszcze mamy.Buziak