Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.
Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.
Nie pamiętam, jak to jest być zdrowym – od 3. roku życia zmagam się z chorobą Charcota-Mariego-Tootha. Ta ciężka choroba stopniowo osłabia moje mięśnie i ogranicza możliwość normalnego funkcjonowania. Dziś, stojąc u progu dorosłości, walczę o samodzielność, ale potrzebuję Waszej pomocy, aby stawi...