Potwierdzenie darowizny na kampanię
15 zł
Skoro motoryzacja to może w stylu F1, moje propozycje to wdłg kolejności: Monza, Silverstone, Zandvoort, Suzuka, Ascari, Sepang ;)Bajujekponad 2 lata temu
Pokaż tę darowiznę znajomym
Twoja pomoc wciąż jest potrzebna!Ta kampania jest już zakończona. Zobacz inne, które możesz wesprzeć.Wesprzyj
