Twoje ustawienia przeglądarki są nietypowe i niektóre funkcje strony mogą działać nieprawidłowo.
Zalecamy sprawdzenie ustawień i włączenie plików cookie.
Dowiedziałam się o swojej chorobie, kiedy miałam 17 lat. Czułam się zdruzgotana. Nie rozumiałam, co mnie czeka i absolutnie nie byłam na to gotowa. Chemioterapię znosiłam kiepsko. Przez 6 miesięcy prawie ciągle miałam podwyższoną temperaturę, byłam osłabiona. Nie było łatwo. Na szczęście, los był...
Możesz pomagać co miesiąc