Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego SPZOZ w Bydgoszczy

typ Szpital

lokalizacja Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Szanowni Państwo,

jesteśmy Szpitalem publicznym działającym od 1959 roku.

Wszyscy w jednym momencie znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji, której nikt się nie spodziewał. Jako Szpital jesteśmy na pierwszym froncie walki z koronawirusem i wraz z całym personelem z całych sił angażujemy się, aby ją wygrać, mając na uwadze życie i zdrowie Pacjentów.

W normalnych warunkach świadczymy około 17 tysięcy hospitalizacji, w tym 4 tysiące operacji i niemal 90 tysięcy porad. Zwracamy się do Państwa, ponieważ wsparcie wobec panującej epidemii jest konieczne na rzecz chorych, którzy wymagają leczenia, a także przeciwdziałanie dalszym zakażeniom. Z uwagi na obecną sytuację będziemy niezmiernie wdzięczni za pomoc, która znacząco wpłynie na bezpieczeństwo uniknięcia zakażenia COVID-19 zarówno u przebywających pacjentów, jak i personelu medycznego, a za przekazane dary pozyskamy środki do dezynfekcji oraz środki ochrony osobistej.

W tym szczególnym czasie każda pomoc jest na wagę złota, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie Szpitala. Życzymy dużo zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Wpłaty

Ładuję...