OSP Super jest !!!

Fundacja Tudziałamy
Zbiórka zakończona

OSP Super jest !!!

Cel zbiórki:

Wsparcie Ochotniczych Straży Pożarnych

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja TUDZIAŁAMY
Fundacja Tudziałamy
Rozpoczęcie: 26 Maja 2022
Zakończenie: 24 Czerwca 2022

Opis zbiórki

Skoro już trafiłeś na tę stronę, to poświęć, prosimy kilka minut i przeczytaj nasz apel. Chcemy z jednej strony się odwdzięczyć, a z drugiej strony czuć się jeszcze bezpieczniej. Dlatego uruchamiamy tę wyjątkową zbiórkę i prosimy Cię o pomoc. Cel jest jeden, prosty i oczywisty: wspieramy tych, którzy każdego dnia ratują nas, czyli Ochotnicze Straże Pożarne na terenie gminy Kąty Wrocławskie. Od nich zależy bezpieczeństwo nasze i naszych dobytków! Zawsze na czas, zawsze gotowi do działania, rano, wieczór, we dnie i w nocy... Są dla nas bezcenni!

Fundacja Tudziałamy

Rok 2022 to już 5. edycja naszej charytatywnej imprezy. W tym roku łączymy siły – Charytatywny Rajd Klasycznych Aut (wiek pojazdu powyżej 25 lat), Maraton rowerowy, oraz integracyjny bieg rodzinny "Tropem Korczaka" zarówno dla amatorów i zawodowców. Wszyscy jesteśmy spragnieni powrotu do normalności, takiej zwyczajnej, codziennej. Pokłosie pandemii wciąż jest odczuwalne, wiele firm zmuszonych zostało od rezygnacji z aktywności dobroczynnej i wsparcia finansowego takich inicjatywach. Wierzymy jednak, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować najlepsze wydarzenie!

Fundacja Tudziałamy

28 maja 2022 roku - wtedy odbędzie się wielki finał naszej zbiórki, będzie cudownie słoneczny, uśmiechnięty i pełen dobrej energii, bez względu na pogodę, która najlepsza będzie w nas. Charytatywny Zlot klasycznych pojazdów odbywa się w Kątach Wrocławskich, natomiast trasę rajdu planujemy na 100 km, angażując okoliczne gminy, które z wielkim entuzjazmem przystąpiły do poprzednich projektów. Rajd zakończymy zlotem w Kątach Wrocławskich, aby każdy miał możliwość podziwiania tych pięknych, ponadczasowych pojazdów.

Tegoroczna piąta już edycja to kooperacja z rowerowym maratonem organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Katach Wrocławskich, oraz rodzinnym biegiem organizowanym przez SP2 w Kątach Wrocławskich. Bo wiemy, że RAZEM ZROBIMY WIĘCEJ!!!

Fundacja Tudziałamy

Będzie to najpiękniejsza impreza charytatywna w okolicy. Otrzymamy jak zawsze wsparcie od OSP, które przygotują strażacką grochówkę, pokazy strażackie, morze piany dla dzieci i wiele innych atrakcji... Atrakcje i pokazy, które planujemy, będą darmowe dla wszystkich, a atmosfera tego pięknego pikniku jest fantastyczna i wywołuje uśmiech na twarzy każdej osoby. Uczestnikami zlotu są posiadacze klasycznych pojazdów z całej Polski, a wśród nich znani z telewizyjnych programów kolekcjonerzy motoryzacji.

Fundacja Tudziałamy

Od pierwszej edycji nasz zlot zawsze obiera sobie cel charytatywny. Podczas IV edycji nasza ekipa odrestaurowała piękny motocykl Jawa, który następnie został wylicytowany za kwotę 13 tys. zł, a łącznie zebrano ponad 25 tysięcy zł dla chorych dzieci.

Fundacja Tudziałamy
Również podczas piątej edycji wspomożemy potrzebujących, tym razem naszych STRAŻAKÓW, dla których jedziemy i biegniemy RAZEM! Wierzymy, że chcielibyście zostać częścią tej pięknej imprezy, a to możecie uczynić poprzez wsparcie naszego celu wpłatą lub być z nami na żywo, w Kątach Wrocławskich. 

Obserwuj ważne zbiórki