Użytkownicy PayU i PayU dla WOŚP

PayU - Twoje płatności online
organizator skarbonki

Gramy z radością! Wspieramy WOŚP bez wychodzenia z domu!

85% Polaków ufa Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dlaczego? Bo nieustannie podejmuje nowe zadania, by być transparentną, skuteczną i w swoje działania włączać wszystkich.

PayU

Już 19 lat trwa współpraca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i PayU. Podczas gdy liczba zbiórek organizowanych w internecie rośnie, PayU czuwa nad bezpieczeństwem i płynnością wpłat oraz dostarcza najnowsze metody płatności, z których mogą skorzystać setki tysięcy darczyńców. Każda złotówka przekazana online pomaga, bo 100 procent każdej wpłaty trafia na konto Fundacji. Dzięki technologiom internetowym nie trzeba wychodzić z domu, aby wziąć udział w największej akcji charytatywnej w Polsce!

Środki zebrane podczas 29. Finału WOŚP na zbiórkach internetowych zostaną przekazane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Po dokonaniu wpłaty online za pośrednictwem systemu PayU na każdego internetowego darczyńcę czekać będzie specjalna niespodzianka: imienne video podziękowanie od Jurka Owsiaka – szefa najwspanialszej orkiestry na świecie!

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
95%
28 751,07 zł Wsparły 552 osoby CEL: 30 000 ZŁ