#wspieram seniora

FUNDACJA MIEJ GEST
organizator skarbonki

Obecny czas, wywrócił życie każdego z nas do góry nogami.
Nie tylko życie młodych pracujących, dzieci i młodzieży, ale również tych starszych! Naszych rodziców, dziadków, sąsiadów, czy nawet obcych nam seniorów! Tych szczególnie narażonych, którzy nas wychowywali, walczyli o to, co teraz mamy. Teraz oni potrzebują nas! Naszego wsparcia. Dlatego nasza Fundacja wraz z grupą wolontariuszy oraz Wrocławską Grupą Pomocową postanowiła prosić Was o przyłączenie się do naszej wspólnej akcji: #WspieramSeniora!

https://www.facebook.com/miejgest/posts/2901730909 922061

Jak wszyscy wiemy, osoby strasze są szczególnie narażone na COVID-19. W obecnym czasie zostały pozbawione często wsparcia instytucji chociażby w postaci osób opiekujących się nimi na codzień z MOPS, m.in gotujących im obiady, robiących im zakupy. W chwili obecnej szczególną uwagę skupiamy na ciepłych posiłkach. Udało nam się znaleźć miejsce, które szykuje naszym seniorom posiłki w niezwykle atrakcyjnej cenie- średnio 12zł za dwydaniowy obiad! Jest to bardzo dobra cena.

Co ważne, nasza Fundacja zdecydowała, że nie pobiera ŻADNEJ prowizji od wpłat, cała zebrana przez nas kwota zostaje przeznaczona na wsparcie dla osób straszych.

Liczymy na Wasz gest!

Zespół Fundacji

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Ela

100 zł

Lena

100 zł

Marianna

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
20%
400 zł Wsparło 8 osób CEL: 2 000 ZŁ