Użytkownicy PayU i PayU dla WOŚP

PayU - Twoje płatności online
organizator skarbonki

PayU

Wesprzyj WOŚP i odbierz imienne podziękowanie od Jurka Owsiaka!

85% Polaków ufa Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dlaczego? Bo nieustannie podejmuje nowe zadania, by być transparentną, skuteczną i w swoje działania włączać wszystkich. Dlatego Jurek Owsiak postanowił osobiście i po imieniu podziękować WSZYSTKIM, którzy z nim grają!

Po dokonaniu wpłaty online za pośrednictwem systemu PayU na każdego internetowego darczyńcę czekać będzie specjalna niespodzianka – imienne video podziękowanie od szefa najwspanialszej orkiestry na świecie! <3

PayU wspiera Fundację WOŚP od 18 lat. Zapewniając bezpieczną obsługę płatności, mamy jednocześnie nadzieję, że z nami pomaganie przez internet jest dla Państwa łatwiejsze.

Środki zebrane podczas 28. Finału WOŚP na zbiórkach internetowych zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Wsparli

1 000 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Jerzy

Tak trzymać...
50 zł

Tomek

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
133%
39 980 zł Wsparło 916 osób CEL: 30 000 ZŁ