WSPIERAMY MARZENIA

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja KATOWICE, śląskie

Fundacja WSPIERAMY MARZENIA jest podmiotem zorientowanym na potrzeby drugiego człowieka. Działalność społeczna jest jednym z ważniejszych aspektów którym kierujemy się na co dzień. Nie pozostajemy obojętni na potrzeby ludzi obok nas, wspieramy też młodych zdolnych sportowców.
Aby zwiększyć rozpoznawalność i nagłośnić problemy z którymi borykają się osoby w naszym otoczeniu współorganizujemy niestandardowe wydarzenia sportowe, by uczestnikom dać rozrywkę a przy okazji zgromadzić jak największe środki dla potrzebujących.

Jesteśmy m.in. organizatorem wydarzenia pn. HOKEJ OD SERCA czyli wielki mecz charytatywny Artyści vs.Przedsiębiorcy  odbywającym się co roku na Lodowisku Jantor w Katowicach a także organizatorem meczu piłkarskiego GRAMY OD SERCA pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich a Drużyną Wspierających Przedsiębiorców. Podczas meczów i wydarzeń towarzyszących udało nam się zebrać ponad 200 tysięcy i przekazać potrzebującym, którym to wsparcie było niezmiernie potrzebne do dalszej rehabilitacji lub działania.

Do tej pory wsparliśmy:

- Gosia Mańka - rehabilitacja ułatwiająca powrót do sprawności po niedotlenieniu w próbie samobójczej

- Marcin Standura - rehabilitacja i leczenie po dwukrotnym złamaniu kręgosłupa

- Paweł Nantka - rehabilitacja i zakup specjalistycznego wózka dla osób z niepełnosprawnościami

- Wiktor i Łukasz Mocała - wykonanie niezbędnego badania genetycznego WES QUATRO

- Hospicjum CORDIS - wsparcie bieżącej działalności na rzecz potrzebujących

- podopieczni katowickich domów opiekuńczo-wychowawczych - dofinansowanie do wyjazdu na zagraniczną wycieczkę dla 50 wychowanków, którzy zrobili największe postępy na swojej  trudnej drodze życiowej

W grudniu 2023r. zapraszamy na kolejne widowisko na lodzie z udziałem gwiazd i wspierających przedsiębiorców.