dla Maciusia

Ewa Wilczyńska
organizator skarbonki

W listopadzie obchodzę swoje okrągłe urodziny. Uznałam, że jest to fajna okazja by zrobić coś nie tylko dla siebie - tym bardziej, że akurat znam małego człowieka, który potrzebuje pomocy. Maciuś jest synem mojej wieloletniej przyjaciółki i jej męża, półtora roku temu zdiagnozowano u niego (u Maciusia, nie męża) autyzm i od tej pory życie całej rodziny diametralnie się zmieniło. Nawet nie będę próbować opisać jak, bo chyba nikt kto nie doświadczył ciężkiej choroby własnego dziecka nie jest w stanie, mimo maksymalnej empatii, naprawdę poczuć jaki to ból i jaka trudna codzienność.

Ale za to można wesprzeć wszystkie działania, które rodzice Maciusia podejmują by go wyleczyć. Maciuś prowadzony jest fantastyczną metodą "Son-Rise", która daje dobre efekty i ma na swoim koncie wiele wyprowadzeń z autyzmu. Jest jednak kosztowna. Pieniądze potrzebne są na rehabilitację, zabiegi, super specjalną dietę, suplementy....

Ośmielam się zatem prosić Was o wsparcie. Liczy się każda złotówka. Pomoc dla Maciusia będzie dla mnie najlepszym prezentem urodzinowym. Dzięki wielkie z góry!

Wsparli

121 zł

Wpłata anonimowa

Z urodzinowymi pozdrowieniami
30 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

Happy Birthday!
400 zł

Wojciech Szczuka

X zł

Anonimowy Pomagacz

Dla Maćka, ale i dla Ewy w wyjątkowym dla niej dniu od CSS & Sales :*

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
2 500 zł Wsparły 34 osoby CEL: 2 500 ZŁ