Umieram na raka! Proszę, pomóż mi przeżyć...

Fundacja DOBROWRACA MG
organizator skarbonki

Kochani założyłem skarbonkę dla Maksa, ponieważ jestem Tyszaninem tak jak umierający Maks. Nie wyobrażam sobie aby ten młody człowiek zmarł. Sam jako ojciec doświadczyłem śmierci Syna. Proszę Was o przeczytanie apelu i dokonanie drobnej wpłaty na pilne leczenie. Dziękuję

Mam 12 lat, umieram na raka i bardzo się boję.Proszę, pomóż mi przeżyć...Potrzebny 1 Milion złotych za życie Maksa.Ratujemy życie Maksa – leczenie protokołem Memmat guza mózgu.Pełna terapia kosztuje około 406 tyś Euro ( czyli około 1724000 złotych)

Kochani rozpoczęła się poważna walka o życie Maksa. Maks przebywa w klinice w Wiedniu i ma już wlewy chemii bezpośrednio do mózgu,by dotrzeć do guza. Pomóżcie mu przeżyć! Dzięki Waszym dobrym sercom udało się już uzbierać 795 889 zł (83,82%)  Brakuje jeszcze 153 669 zł Szczęść Wam Wszystkim Boże! Pamiętajcie - dobro wraca - zło dobrem zwyciężaj. Każda złotówka jest pilnie potrzebna. Dla nas to złotówka, dla Maksa nadzieja na życie. Czas ucieka.Dzisiaj Maks jutro Ty. Dziękuję

12-letni Maksymilian z Tychów cierpi na guza mózgu - wyściółczak anaplastyczny III stopień. Chłopiec przeszedł już pięć operacji. Niestety, żadna z nich nie była skuteczna. Stopniowo z miesiąca na miesiąc guz rośnie i się rozmnaża. Aktualnie w głowie Maksia są 4 (9,5mm; 7mm; 5mm; 2mm). Nie pomaga mu również chemioterapia. Jedynym ratunkiem jest podjęcie leczenia w klinice w Wiedniu.

Po konsultacjach stwierdzono, że Maksymilian kwalifikuje się na terapię, która jest jego ostatnim ratunkiem. Niestety, nikt terapii nie refunduje, więc pieniądze trzeba zebrać we własnym zakresie. Jest to jednak duża suma pieniędzy. Pełna terapia trwa 2 lata kosztuje około 406 tyś Euro ( czyli około 1724000 złotych) Kwotę tą wpłaca się w ratach co pół roku po 101,5 tyś Euro (około 431 tysięcy złotych). Dzisiaj jego Mama błaga Was o coś bezcennego – o życie dla jej dziecka, które tak bardzo kocha!

"Maksiu bardzo Dziękuje za miłe i ciepłe słowa i pozdrawia prosto z Wiednia po zabiegu wprowadzenia do główki cewnika OMMAYA.Teraz nabiera sił i w poniedziałek spotkanie z lekarzami odnośnie dalszego leczenia.Jeśli nie zdążymy uzbierać pieniędzy na leczenie, Maksiu zacznie powoli umierać.Błagam o szansę dla mojego synka, błagam o leczenie, na które nas nie stać, a bez którego mój synek nie doczeka kolejnych urodzin. Mama"

Zbiórka na cel: Ratowanie życia Maksa – leczenie protokołem Memmat guza mózgu. Odbiorca: Fundacja Siepomaga. Masz wątpliwości Zadzwoń 616747200 napisz siepomaga@siepomaga.pl

Maks ma bardzo wiele marzeń,które mimo przeciwności losu spełnia. Dzięki fundacji Mam Marzenie chłopiec spotkał się ze swoim idolem Robertem Lewandowskim i zobaczył mecz reprezentacji Polski. Najważniejszym marzeniem jest wygrać z rakiem. Pomóż mu !

 "Pieniądze za życie syna – nigdy nie myślałam, że, będę musiała ratować swoje dziecko w ten sposób. Jeśli mi nie pomożecie, Maks nie wyjedzie, a ja będę patrzyła, jak umiera. Nikt już nie chce nas leczyć. W klinice w Wiedniu lekarze zbadali Maksia i ocenili, że jest szansa, że synek może być jeszcze zdrowy, że jeśli szybko podejmiemy leczenie, będziemy mogli jeszcze kiedyś pojechać razem na wakacje. Za swoim dzieckiem pójdę wszędzie i będę prosiła każdego, bo nie ma dla mnie cenniejszej rzeczy, niż jego życie. Pomóżcie nam przetrwać. Pomóżcie mu przeżyć – to mój jedyny syn!"

Błagam

Mama

Wsparli

10 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Justyna

20 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
130%
130 017,96 zł Wsparło 3 449 osób CEL: 100 000 ZŁ