Wpieramy Oddział Zakaźny Szpitala w Bolesławcu

Stowarzyszenie Wyloguj Się
organizator skarbonki

Jak leczyć, gdy brakuje środków na podstawowe środki ochrony. Podstawowych narzędzi do ochrony pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej, którzy dzień i noc walczą, by ratować ludzkie życie. UDERZENIOWA FALA EPIDEMII WIRUSA COVID-19 PRZED NAMI, a medycy na oddziale zakażnym Zespołu Opieku Zdrowotnej w Bolesławcu staną do walki z nim bez podstawowego uzbrojenia. Braki tej placówki są ogromne.

Pandemia Covid-19 bezlitośnie obnażyła rzeczywisty stan polskiej służby zdrowia, ale także uświadomiła nam – zwykłym ludziom – że musimy wziąć sprawy we własne ręce. Waży się tu los nas wszystkich. Pomóżmy szpitalowi w Bolesławcu, razem ofiarujmy lekarzom tej placówki broń, dzięki której ich walka o nas nie będzie z góry przegrana. Teraz – gdy koronawirus zaczyna zbierać swoje żniwo i później, gdy ich walka ocali naszego sąsiada, mamę, babcię, czy po prostu nieznajomego, który chce żyć.

Najpilniejszą potrzebą, która została skonsultowana z dyrekcją Szpitala w Bolesławcu są środki dezynfekcyjne, maseczki, kombinezony i przybłbice do walce z Koronawirusem. Dzienny koszt zapewnienia utrzymania oddziału zakaźnego w szpitalu w obecnej sytuacji to kwota 70 000 zł. Dyrekcja Szpitala sama, nie da sobie z tym rady - potrzebują naszej pomocy. Pomocy wszystkich mieszkańców naszego regionu, skąd trafiają pacjenci na oddział zakaźny tego szpitala.

Podczas ostatniego 28. Finału WOŚP nasz region pokazał, że mamy otwarte serca i potrfele dla potrzebujących. Teramy mamy okazję aby naszą pomoc i wpsarcie realnie przełożyć na potrzeby naszego lokalnego szpitala, który dla nas na pierwszej lini frontu walczy z COVID-19.

Kwota PILNIE potrzebnych opłat dla Szpitala to 200 tys zł.

Razem możemy więcej! #WszystkieReceNaPoklad

Wsparli

30 zł

Wpłata anonimowa

Wspieram Was z całego serca 😍
X zł

Ziemowit - Dolnośląska Ekipa Szymona

X zł

Paulina - Ekipa Szymona Dolny Śląsk

50 zł

Basia

100 zł

Tomasz Olczyk

100 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,87%
1 740 zł Wsparło 21 osób CEL: 200 000 ZŁ