Zakończymy zbiórkę w dwa tygodnie-mobilizacja , damy radę
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Już tak niewiele zostało, żeby nasza koniczynka dostała szansę na szczęśliwe dzieciństwo, żeby mogła bawić się i rozwijać. Żeby nie musiała więcej cierpieć i płakać. Pomóżmy też rodzicom i najbliższym Oliwci, którzy muszą zmagać się z cierpieniem tego małego aniołka i tylko w nas mają nadzieję. Pomożemy
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Już tak niewiele zostało, żeby nasza koniczynka dostała szansę na szczęśliwe dzieciństwo, żeby mogła bawić się i rozwijać. Żeby nie musiała więcej cierpieć i płakać. Pomóżmy też rodzicom i najbliższym Oliwci, którzy muszą zmagać się z cierpieniem tego małego aniołka i tylko w nas mają nadzieję. Pomożemy
