Wiara, modlitwa i miłość! Płynę, jadę i biegnę aby pomóc!

Daniel Jakimiuk
organizator skarbonki

Witajcie!

Nazywam się Daniel i jestem triathlionistą - amatorem. Robię coś co kocham, coś co podarował mi Bóg, drogę, po której mnie prowadzi. Ile już za mną? Przeżyłem już 23 lata, a triathlon uprawiam, jeśli można to tak nazwać, od 2 lat. Aktualnie zaczyna się dla mnie 3 sezon, przygotowania do startów w 2017. Nie mam trenera, dietetyków, czy fizjoterapeutów, jest łatwiej i trudniej, ale wiem, e nie jestem sam… Całą tą podróż silnie łączę z wiarą i modlitwą. Wiem, że bez Boga, nie przeżyłbym tych 23 lat, nie miałbym za sobą 2 sezonów, a teraz nie byłbym nawet w stanie postawić kroku. Dziękuję za to wszystko! Z Bogiem! Z Bogiem przez Triathlon! 

Z Bogiem i Jego pomocą chcę nieść pomoc, to już 2 sezon wcześniej otwierałem kilka zbiórek,a  główną prowadziłem na https://www.siepomaga.pl/wiosnaduszy, udało się zebrać 1421 zł, kilometrami! Nawet o tym nie marzyłem, z Bogiem nie ma niemożliwego!

BYŁO WIELE OPCJI I SKARBONEK, ALE MYŚLĘ, ŻE FUNDACJA SIEPOMAGA, będzie wiedziała najlepiej kto w danym momencie potrzebuje pomocy!

CHCĘ STANĄĆ NA STARCIE NIE DLA SIEBIE, NIE DLA WYNIKU, NIE DLA ZWYCIĘSTWA, A SŁUŻĄC BOGU I INNYM, CHCĘ POKONYWAĆ KILOMETRY BY INNI MOGLI ŻYĆ!

STARY BĘDĄ MIAŁY CHARAKTER, JAK JA TO MÓWIĘ POMOC - WYZWANIE.

Dokładniej... Przed każdym startem będę stawiał sobie jakiś cel i zapraszał was do "rywalizacji". Przykładowo... Start w półmaratonie. Za cel stawiam sobie 1 h 25 min i daję jakąś stawkę, za lepsze i gorsze sekudny czy minuty. NP. Jeśli pobiegnę wolniej niż założyłem wpłacam na fundację 5 gr za każdą sekundę ( wynik 1 h 25 min 50 s = 50s x 5 gr = 2,50 zł). W drugą stronę zaczyna się dopiera "zabawa", tu już nie ma założeń za każdą szybszą sekundę pieniądze wpłacają chętne osoby, które podejmą "wyzwanie" ( Pan Jan oferuje za każdą sekundę 10 gr, wynik 1 h 24 min 10 s = 50s x 10 gr = 5 zł). Licytacje będą prowadzone na mojej stronie fb, tam też już była taka akcja w sezonie 2016, więc śmiało można prześledzić na przykładach:

https://www.facebook.com/zBogiemprzeztriathlon/

można również zapoznać się z moją osobą na:

https://zbogiemprzeztriathlon.wordpress.com/

Mam nadzieję, że nie za bardzo zaplątałem i da się zrozumieć :)

Zbiórka będzie trwała do końca sezonu 2017, co obstawiam na koniec września :).

BONUS DO TEJ AKCJI, JEST TAKI, ŻE PO ZA TYMI STARTAMI WY TEŻ MOŻECIE RZUCAĆ MI WYZWANIA!

Co i jak? A tak, że w zamian za pomoc dla kochanych dzieci, którymi opiekuje się fundacja, będę pokonywał kilometry... Tyle ile wy wyznaczycie (Pan Jan mówi, przebiegnij półmaraton 21,1 km, a wpłącę 1 zł za każdy kilometr. Ja na to... super! Niech tak będzie)

Cel to tri... 3000 zł na walkę pomoc dla potrzebujących? Damy radę?

Boże dopomóż!

Wsparli

60 zł

Anonimowy Pomagacz

Olsztyn
39,5 zł

Anonimowy Pomagacz

Na Chwałę Bożą!
20 zł

Piotrek Sawczuk

Skromne wsparcie na początek :)
20 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio do
4%
139,50 zł Wsparły 4 osoby CEL: 3 000 ZŁ