Tragiczne skutki wypadku – walczymy o rehabilitację i protezę dla Adriana!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 404 osoby
14 655,02 zł (3,91%)
Brakuje jeszcze 359 813,98 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0114561 Adrian
Zbiórka na cel
Kompleksowa rehabilitacja i zakup protezy ręki

Adrian Śmierzchalski, 28 lat

Białe-Błota, kujawsko-pomorskie

Stan po wypadku - amputacja lewej ręki

Rozpoczęcie: 5 Lutego 2021
Zakończenie: 10 Czerwca 2021

12 Marca 2021, 13:00
Adrian potrzebuje naszej pomocy!

Kochani, 

8 lutego Adrian obudził się ze śpiączki, a 19 lutego wyszedł ze szpitala do domu! Do bliskich i kochających go osób. To ogromna radość dla nas wszystkich. 

Niestety skutki wypadku są bardzo poważne. Zrobimy wszystko, by jak najszybciej zgromadzić środki potrzebne do zakupu protezy ręki i niezbędną rehabilitację, by Adrian powoli odzyskiwał sprawność.

Bez pomocy ludzi dobrej woli nie damy rady, dlatego prosimy Was o wsparcie i pomoc!

Jeszcze niedawno wiedliśmy całkowicie normalne życie – Adrian planował założyć rodzinę, i własną firmę. Byliśmy szczęśliwi. Wszystkie plany i marzenia przerwał jednak tragiczny wypadek! Od tamtej pory trwa walka o to, by Adrian odzyskał sprawność!

Adrian Śmierzchalski

28 stycznia 2021 roku Adrian uległ bardzo poważnemu wypadkowi drogowemu. Doznał poważnych obrażeń wielonarządowych! Natychmiast został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Szczecinie. Jego stan był krytyczny, przebywał w śpiączce farmakologicznej! Zdawaliśmy sobie sprawę, że może stać się najgorsze… 

W wyniku wypadku u Adriana doszło do obrzęku mózgu, amputowano mu lewą rękę, doznał uszkodzenia płuc, znacznej utraty krwi. W pierwszych dniach zorganizowaliśmy zbiórkę krwi, aby zabezpieczyć stan i zapasy w banku krwi. Trwała dramatyczna walka o życie. Adrian ją wygrał – to jest najważniejsze. Przed nim jednak dalsza walka o sprawność!

Adrian jest cudownym wujkiem, bratem, synem i ukochanym chłopakiem swojej dziewczyny. Zawsze lubił bawić się ze swoimi bratankami i bratanicami. Chcielibyśmy, aby znów wróciły piękne, rodzinne chwile...

Adrian Śmierzchalski

Prosimy o pomoc, aby umożliwić Adrianowi pełne dojście do zdrowia i sprawności. By tak było, konieczny będzie zakup protezy lewej ręki oraz intensywna i specjalistyczna rehabilitacja. 

Pragniemy wszystkiego, co najlepsze dla Adriana, wiemy, że proces leczenia i rehabilitacji będzie długi i kosztowny. Cała rodzina czeka na Adriana i zrobimy wszystko, aby wrócił do sprawności!

Rodzina Adriana

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 404 osoby
14 655,02 zł (3,91%)
Brakuje jeszcze 359 813,98 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0114561 Adrian