Powrót do zdrowia dla Oliwki przez wstawiennictwo świętej Rity

Czciciele św. Rity w Turowie
organizator skarbonki

Pomóżmy Oliwce - naszej małej parafiance! 
O zdrowie dla niej proszą jej dziadkowie podczas każdego nabożeństwa ku czci św.Rity w naszej Parafii. Oliwka pilnie potrzebuje skomplikowanej operacji korygującej rzadką ciężką wadę serca z wąskimi tętnicami płucnymi. Operacja zostanie przeprowadzona w USA, potrzebna na nią kwota została już zebrana. Jednak niestety to nie wszystko.
Dziecko po tak skomplikowanej operacji czeka długa droga powrotu do zdrowia: adaptacja organizmu do zmian w sercu i krążeniu, rehabilitacja oraz szereg konsultacji i badań kontrolnych.
Aby wszystko przebiegło sprawnie konieczne jest zabezpieczenie finansowe, dlatego bardzo prosimy o wsparcie dla Oliwki, aby jej całkowity powrót do zdrowia stał się możliwy.
Wierzymy, że modlitwa dziadków przez wstawiennictwo świętej Rity zostanie wysłuchana i znajdą się ludzie o wielkim sercu i otwartych dłoniach, którzy pomogą uratować i wyrehabilitować Oliwkę, by wyrosła na piękną i mądrą pannę!
Magdalena Dobracka
Parafia Narodzenia NMP w Turowie

Czciciele św. Rity w Turowie

Wsparli

1 039 zł

Czciciele św. Rity w Turowie

Przekazujemy pieniądze ze środowej kwesty przy podejmowaniu róż w związku z Nabożeństwem ku czci św. Rity z Cascii w kościele Parafii Narodzenia NMP w Turowie
100 zł

Wpłata anonimowa

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
56%
1 139 zł Wsparły 2 osoby CEL: 2 000 ZŁ