Na drowie psychiczne Polaków

Fundacja In Via w drodze do zdrowia
organizator skarbonki

Polacy damy radę. 

W tej trudnej sytuacji spowodowanej obecnością wirusa jako społeczeństwo przeżywamy traumę narodową, światową Pierwszą reakcją jest szok i niedowierzanie, następnie walka o przetrwanie i lęk przed przyszłością, przed nieznanym. Wymaga to od nas przyspieszonego kursu dojrzewania jako społeczeństwa, jako jednostki. Jest trudno i ciężko. Na razie patrzymy z niedowierzaniem – wiosna za oknem, a tu kwarantanna i przymus przebywania w domu. Zrobione porządki, umyte okna, posegregowane zdjęcia, przeczytane książki i co dalej. Uczymy się na nowo żyć w wolniejszym tempie. To co było ważne z obecnej perspektywy wydaje się śmieszne. Przetasowują się nasze wartości. Wracamy do korzeni?
Jest trudno, będzie trudno. Jako In Via Klinika Zdrowia Psychicznego jesteśmy z naszymi pacjentami. Nie podłączamy respiratorów (jeszcze), ale pomagamy spokojnie i głeboko oddychać. Jesteśmy i będziemy w wami.
Dlatego zwracamy się do organizacji, ludzi dobrej woli by wesprzeć Fundację „In Via w Drodze do zdrowia”. Zgromadzone fundusze całkowicie są przeznaczone na pomoc w kontynuowaniu terapii pacjentów.
My naprawdę potrafimy pomagać.

Magdalena Fudała-Janc

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio do
0,1%
50 zł Wsparła 1 osoba CEL: 54 998 ZŁ